OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA PT.: ZARZĄDZANIE ORGANIZACJĄ Z PERSPEKTYWY METODOLOGICZNEJ
INFORMACJE O KONFERENCJI

Miejsce i data

25 - 26.09.2014 r.

HOTEL WODNIK
Słok k/Bełchatowa
97-400 Bełchatów

www.hotel-wodnik.com.pl
 
 


LOKALIZACJA HOTELU WODNIK DOSTĘPNA 
TUTAJ

WSKAZÓWKI DOJAZDU DO HOTELU:

Z Warszawy

Wyjazd z centrum miasta w kierunku Janek. Droga E67 do okolic Piotrkowa Trybunalskiego, następnie zjazd w drogę E75. Na wysokości Kamieńska na światłach skręcamy w prawo w stronę Bełchatowa w drogę 484. W miejscowości Łękawa, na ostrym zakręcie w prawo, zjeżdżając z głównej drogi, jedziemy prosto przez las i wyjeżdżamy przy hotelu.

Z Katowic 


Wyjazd z centrum miasta w kierunku Częstochowy, wjazd na drogę E75. Na wysokości Kamieńska na światłach skręcamy w lewo w stronę Bełchatowa na drogę 484.
W miejscowości Łękawa, na ostrym zakręcie w prawo, zjeżdżając z głównej drogi, jedziemy prosto przez las i wyjeżdżamy przy hotelu.


Z Łodzi

Wyjazd z centrum miasta droga E75 w kierunku Częstochowy. Na wysokości Kamieńska na światłach skręcamy w prawo w stronę Bełchatowa w drogę 484.
W miejscowości Łękawa, na ostrym zakręcie w prawo, zjeżdżając z głównej drogi, jedziemy prosto przez las i wyjeżdżamy przy hotelu.

Alternatywnie droga nr 14 do Pabianic, następnie droga 485 do Bełchatowa, w Bełchatowie na rondzie w kierunku Rogowca, po około 10 km, kierując sie znakami skręcamy w lewo i dojeżdżamy do hotelu.

Z Wrocławia

Wyjazd z centrum miasta droga E67 w kierunku Warszawy, w miejscowości Kluki, kierując się znakami skręcamy w prawo w kierunku Nowego Janowa (Rogowca). W miejscowości Rogowiec, skręcamy w lewo, a po 200 metrach w prawo na drogę do hotelu.

Alternatywnie droga E67 do Bełchatowa, na światłach przy MC'Donaldzie w prawo w drogę 484, na kolejnych światłach w prawo, w kierunku Rogowca po około 10 km, kierując się znakami skręcamy w lewo i dojeżdżamy do hotelu.


Z Poznania

I. wariant - droga płatna. Wyjazd z centrum miasta drogą nr 11 w kierunku Sieradza, za Poznaniem skręcamy w lewo w kierunku Łodzi na autostradę płatną A2, na zjeździe Uniejów-Dąbie, kierujemy się na Uniejów drogą nr 473, następnie do Łasku przez Szadek. Z Łasku drogą 483 dojeżdżamy do miejscowości Buczek. Stamtąd drogą 484 przez Zelów do Bełchatowa. Na rondzie w Bełchatowie kierujemy się w stronę Rogowca. Po wyjeździe z miasta, po około 10 km, kierując się znakami skręcamy w lewo i dojeżdżamy do hotelu.

II. wariant - droga bezpłatna. Wyjazd z centrum miasta drogą nr 11 do Sieradza przez Jarocin, Pleszew i Kalisz. Z Sieradza jedziemy przez Zduńska Wolę do Łasku drogą nr 12. Z Łasku drogą 483 dojeżdżamy do miejscowości Buczek. Stamtąd drogą 484 przez Zelów do Bełchatowa. Na rondzie w Bełchatowie kierujemy się w stronę Rogowca. Po wyjeździe z miasta, po około 10 km, kierując się znakami skręcamy w lewo i dojeżdżamy do hotelu.


źródło: http://hotel-wodnik.com.pl/

Organizatorzy

 Partnerzy
Sponsor